Tuesday, June 3, 2008

Kalpten Teşekkür

İyiyim. Verilen tonla ilaç olumlu etkisini gösteriyor. Bir de tabii baş ağrısı, göz kızarıklığı, sersemlik ve uyku gibi olumsuz etkilerini de. Anladığım "müşahade" altında tutulacağım. Düzenli aralıklarla hastane ziyareti. Hadi bakalım... Kötüsünden korkuyordum, şimdilik ertelendi gibi, en azından bir ay.

Arayan, yazan, sevgisini, desteğini gönderen herkese en en içten teşekkürlerimi yolluyorum. İyi ki varsınız...

8 comments:

Sevgili Sayfa said...

Yapıncak merhaba,

Daha iyi olmana çok sevindim. Çok geçmiş olsun. Umarım çabucak atlatırsın.

Sana ve Ada'ya sağlıklı günler dilerim...

benimkuzum said...

merhaba kısa zamanda bu sıkıntılarından kurtulmanı diliyorum sevgiler figen

HEDİYE GÖKÇE said...

Merhaba Yapıncak.Kendini iyi hissetmen ve ilaçların olumlu etki göstermesi çok güzel.Tıbbi tedavinin yanında Adakızın sevgisi de tamamlayıcı tedavi...Umarım daha kısa zamanda toparlanırsın.Sağlıcakla kal.

yapıncak said...

Gülfer teşekkür ederim. Ben de iyiye gidecepini umuyorum.

Hediye kesinlikle haklısın. Ben ona lazımım :) Adakız olduğu için sanırım artık hayatımda, her şey çok daha çabuk yoluna giriyor. Öyle de olmak zorunda zaten.

KEO said...

Hadi bakalım, sen bunu atlatırsın canım.Ada kıza baktıkça enerjin artacak merak etmee.

Anonymous said...

Cok cok gecmis olsun, Yapincak. Umarim bu sIkIntIlar bir an once geride kalir.

Ben seni/sizi buralarda bulmanin coskusu icinde bu durumu kabul etmiyorum! Cabuk iyiles. Minik Ada ve Damat Fethi Bey, lutfen Yapincak'a iyi bakin. [Esin umarim bu deyime kizmaz:) Ben kiz tarafiyim, ne yapalim :)]

Itir

Burcak said...

Yapocuum,
Ben de seni cok merak ediyorum ve de sana yazıyorum burdan ama yine beceremedim mi acaba bilmem cunku kus kalpteki mesajim yok.Neyse,iyi oldugunu okumak beni cok mutlu etti.Ayrica minik elma sekerine cook gecmis olsun.Cocuk duse kalka buyur derler,seninki ilk denemesini yapmis:))

yapıncak said...

Sevgili Figen, Itır, Özgür teşekkürler, en azından bir süreliğine atlattık, ilaçlar sağolsun.

Burçak'cım becerdin! Buralarda senin sesini durmak ne büyük mutluluk! Ama diğer mesajın gerçekten gelmedi. Söylüyorlar, neden bilmem bazen mesajlar gerçekten ulaşmıyor.